Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional

Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional zapewnia szybkie i łatwe skonfigurowanie narzędzia. Instrukcja szybkiego startu zawiera kompletny przewodnik po instalacji, aby pomóc wykonać wszystkie niezbędne czynności w celu w pełni wykorzystania potencjału narzędzia. Instrukcja przypomina użytkownikowi o konieczności podłączenia urządzenia do zasilania przed przystąpieniem do konfiguracji i używania narzędzia. Instrukcja wyjaśnia również, w jaki sposób ustawić odpowiednie ustawienia prędkości, mocy i nachylenia. Na koniec instrukcja szybkiego startu zawiera informacje dotyczące czyszczenia i konserwacji narzędzia, aby zapewnić jego długoterminową wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional

NA AUKCJI OFERUJEMY:

Najmocniejszy, elektryczny młot wyburzeniowy Bosch

(Nr katalogowy 0. 611. 30A. 000 / 061130A000)

GSH 27 VC Professional to młot do prac wyburzeniowych prowadzonych w betonie, kamieniu oraz asfalcie. Urządzenie osiąga średnią wydajność 3, 2 tony urobku na godzinę - szybkie i skuteczne działanie. Ponadto, dzięki zastosowaniu mechanizmu udarowego o obniżonym poziomie drgań oraz odseparowaniu rękojeści, wartość drgań wynosi jedynie 8, 0m/s2. Dzięki temu dozwolony czas czynnej pracy tym urządzeniem wynosi ponad 3 godziny dziennie.

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Gsh 27 Vc Professional