Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186

Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186 to oficjalny podręcznik sieci Web 3sixt 3s 1186, który zawiera wyczerpujące informacje na temat konfiguracji, użytkowania i utrzymywania sieci Web 3sixt 3s 1186. Podręcznik użytkownika zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i opcji sieci Web 3sixt 3s 1186, w tym informacje dotyczące instalacji, konfiguracji, testowania i zarządzania siecią. Przewodnik użytkownika zawiera także informacje na temat zgodności z innymi systemami, konfiguracji bezpieczeństwa, obsługi klienta i wsparcia technicznego. Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186 jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników sieci Web 3sixt 3s 1186.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186

Do wszystkich wersji programu GroupWise przeznaczonych dla użytkowników dostępny jest Podręcznik użytkownika opublikowany w witrynie sieci Web dokumentacji programu GroupWise 18:

  • Klient dla systemu Windows:Kliknij kolejno opcje >.

  • Program WebAccess:Kliknij kolejno opcje > >.

    Program WebAccess Mobile:Dotknij kolejno opcji > >.

Podręczniki użytkownika są dostępne zarówno w formacie HTML, jak i PDF. Obydwa formaty umożliwiają wyszukiwanie i uzyskiwanie różnych wyników wyszukiwania.

Wyszukiwanie HTML:Aby przeszukać podręcznik użytkownika w formacie HTML, kliknij łącze do podręcznika w witrynie sieci Web z dokumentacją programu GroupWise 18. W polu wpisz wyszukiwane słowo lub wyrażenie, a następnie naciśnij klawisz Enter. Technologia wyszukiwania w sieci Web umożliwia zwrócenie stron Podręcznika użytkownika, na których znajduje się dany wyraz lub fraza, przy czym są one uszeregowane według prawdopodobieństwa, że znaleziona strona jest tą szukaną.

Wyszukiwanie PDF:Aby przeszukać Podręcznik użytkownika w formacie PDF, kliknij łącze do podręcznika w wersji PDF w witrynie sieci Web dokumentacji programu GroupWise 18. W polu wpisz wyszukiwany wyraz lub frazę, a następnie naciśnij klawisz Enter w celu znalezienia pierwszego wystąpienia. Kliknij przycisk, aby kontynuować wyszukiwanie wystąpień danego wyrazu lub frazy w dokumencie. Ta procedura wyszukiwania pełnotekstowego jest dokładniejsza niż wyszukiwanie w sieci Web.

WSKAZÓWKA:Podczas wyświetlania Podręcznika użytkownika w wersji HTML można kliknąć przycisk dostępny u góry każdej strony, aby natychmiast przejść do Podręcznika użytkownika w wersji PDF.

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o podręczniku użytkownika dla Windows 10 od Lenovo. Teraz, za sprawą wycieku, możecie zapoznać się z nowym, 14-stronicowym podręcznikiem w postaci pliku PDF - "Windows 10 - Quick Guide".

Podręcznik dostępny jest w języku angielskim, ale domyślamy się, że Microsoft udostępni jutro także wersję polskojęzyczną. Plik PDF z Windows 10 - Quick Guide" pobierzecie tutaj.

Widzimy, że podręcznik podzielono na cztery podstawowe rozdziały:

  • Najciekawsze nowości, gdzie omawiane są m. in. Cortana, Edge czy wbudowane aplikacje;
  • Funkcje z zakresu bezpieczeństwa dla firm, jak SmartScreen, Windows Defender i Windows Hello;Podstawowe funkcje, jak nowe menu Start, Continuum i wielozadaniowość;Aktualizacje automatyczne, OneDrive i Sklep Windows.

» Zobacz więcej informacji o Windows 10

Windows 10. Nowy system dla wszystkich będzie dostępny od jutra

Gwoli przypomnienia, oficjalna premiera Windows 10 odbędzie się już jutro. Od 29 lipca będziecie mogli rozpocząć aktualizować własne komputery z Windows 7 i Windows 8. 1 do "dziesiątki" za darmo. Pamiętajcie jednak, że macie na to okrągły rok i być może warto rozważyć wstrzymanie się z aktualizacją przez najbliższe dni. Microsoft obecnie rozwiązuje nowe problemy, które zidentyfikowano w finalnej kompilacji Windows 10 z numerem 10240. To oznacza, że mogą pojawić się jeszcze kolejne.

Na poniższym filmie możecie obejrzeć 15 najciekawszych nowości, które wprowadza Windows 10

» Czytaj także: Windows 10: ceny, wymagania i opcje aktualizacji

źródło: neowin

W związku ze zbliżającym się terminem wejścia w życie ustawy z dnia 28 lipca 2021 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1090), która wprowadza podstawę prawną do doręczeń elektronicznych pism sądowych za pośrednictwem Portalu Informacyjnego, została przygotowane instrukcje dla pełnomocników zawodowych. Instrukcje te wyjaśniają:

01. 2021 10:21 Adam Gorzkowski
TytułWersjaDane zmiany / publikacji
Instrukcje obsługi Portalu Informacyjnego2. 001. 07. 2021 12:48 Marek KołodziejczykInstrukcje obsługi Portal Informacyjnego1. 0

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika sieci Web 3sixt 3s 1186